دنیای فناوری

آیپد پرو جدید با نمایشگر بدون حاشیه ۱۰.۵ اینچی، رزولوشنی برابر آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی خواهد داشت

529

 

شایعات نشان از این دارند که اپل نسل جدید تبلت آیپد پرو خود را با نمایشگری ۱۰.۵ اینچی که حاشیه ندارد، راهی بازار خواهد کرد که البته اخبار متعددی در رابطه با این موضوع منتشر شده است.

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

دن پرووُست، طراح استودیوی نیت مطلبی در وب‌سایت Medium منتشر کرده که طی آن به بررسی محاسبه‌ی سایز احتمالی آیپد پرو بعدی اپل پرداخته است. وی به این نکته اشاره کرده که آیپد پرو بعدی اپل با بهره‌گیری از نمایشگری ۱۰.۵ اینچی راهی بازار خواهد شد.

زمانی که اپل آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی خود را رونمایی کرد، فیل شیلر اعلام کرد که این کمپانی به این دلیل پنل ۱۲.۹ اینچی را انتخاب کرده است که عرض این تبلت با طول آیپد ۹.۷ اینچی برابری می‌کند؛ به‌طوری‌که با در دست گرفتن آیپد ۱۲.۹ اینچی گویا دو تبلت ۹.۷ اینچی را در دست گرفته‌ایم.

به اعتقاد پرووست این موضوع در مورد آیپد پرو ۱۰.۵ اینچی و آیپد مینی اپل صادق خواهد بود. به اعتقاد این تحلیل‌گر، در صورتی که عرض آیپد پرو ۱۰.۵ اینچی را در کنار طول آیپد مینی قرار دهیم، هر دو به یک اندازه خواهند بود و از این‌رو در زمان دست گرفتن آیپد پرو ۱۰.۵ اینچی گویی دو آیپد مینی را در کنار هم قرار داده‌ایم. رزولوشن نمایشگر نسخه‌ی ۱۰.۵ اینچی آیپد پرو نیز همانند آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی خواهد بود که نتیجه‌ی آن برابری تراکم پیکسلی این تبلت با آیپد مینی است.

>>  سه آیپد پرو جدید ابتدای ۲۰۱۷ راهی بازار می شوند

در صورتی که آیپد پرو جدید اپل دارای رزولوشن ۲۷۳۲ در ۲۰۴۸ پیکسل و تراکم پیکسلی آن همچون آیپد مینی ۳۲۶ پیکسل در اینچ باشد، نتیجه می‌گیریم که سایز نمایشگر آیپد پرو جدید ۱۰.۵ اینچ است.

شایعات اخیر در رابطه با نسل جدید آیپد پرو نیز بهره‌گیری از یک نمایشگر ۱۰ تا ۱۱ اینچی را روی این محصول پیشنهاد داده‌اند، به‌طوری‌که در شنیده‌های مختلف شاهد اعلام استفاده از نمایشگر ۱۰.۱ و ۱۰.۹ اینچی نیز هستیم.

همان‌طور که گفتیم، از دیگر ویژگی‌های مورد انتظار که اشاره‌ی زیادی نیز به آن شده است، باید به نمایشگر بدون حاشیه‌ اشاره کرد و حتی در برخی موارد به حذف کلید فیزیکی نیز اشاره شده است.

منبع: MACRUMORS

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.