دنیای فناوری

درز تصاویری جدید از گوشی گلکسی S7 سامسونگ

302

 

در حالی که قبلا تصاویری از رندرهای گوشی گلکسی S7 منتشر شده بود، امروز هم تصاویر جدیدتری از این تلفن همراه هوشمند به‌بیرون درز کرده که محصول جدید سامسونگ را داخل کاورهای محافظ به‌نمایش در می‌آورند.

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

کلید خانه در گوشی گلکسی S7 تغییر کرده و به حالت مستطیلی درآمده است. با توجه به این تصاویر مشخص شده که شکل دکمه‌ی خانه در گوشی Galaxy S7 تغییر کرده و به شکل مستطیل درآمده است. همچنین یک دکمه‌ی جداگانه برای عکاسی با دوربین روی این گوشی مشاهده می‌شود. دکمه‌های تنظیم صدا هم در سمت چپ این محصول قرار گرفته‌اند.

در این تصاویر مشخص شده که سامسونگ قصد دارد پرچم‌دار جدید خودش را در دو مدل راهی بازار کند. مدل «پلاس» (Plus) به مدل معمولی S7 شباهت دارد و برای آن از یک صفحه نمایش ۶ اینچی استفاده شده است. در این گوشی پورت micro USB و ورودی هدست مشاهده می‌شود. 

تصاویر کاورهای گوشی گلکسی S7:

9856 Ukkjklkjl jdkfdflk

تا این لحظه شایعات زیادی درباره‌ی پرچم‌دار جدید سامسونگ به‌بیرون درز کرده است. این گوشی همانند گلکسی S6 در دو مدل راهی بازار خواهد شد و به احتمال زیاد دوربین آن هم با کیفیت‌تر خواهد بود. شایعات به این موضوع اشاره کرده‌اند که این تلفن همراه هوشمند از صفحه نمایش حساس به‌فشار بهره می‌برد.

تصاویر کاورهای گوشی گلکسی S7 پلاس:

66666 98522 Untitled

منبع : GizoChina

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.