دنیای فناوری

درز تصویر رندری منتسب به گوشی ال جی V30

406

 

ال‌جی از سال ۲۰۱۵ سری جدیدی از گوشی‌های هوشمند پرچم‌دار خود را با نام سری V رونمایی و راهی بازار کرد. این سری گوشی‌ هوشمند که با معرفی وی ۱۰ پا به عرصه گذاشت، قیمت بیشتری در مقایسه با پرچم‌داران سری جی دارد. وی ۱۰ از وجود یک نمایشگر دوم در بالای نمایشگر اصلی بهره می‌برد که وظیفه‌ی نمایش اعلان‌ها را بر عهده دارد.

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

ال‌جی در نسل بعدی یا همان وی ۲۰ این نمایشگر را بیش از پیش بهبود داد. حال ایوان بلس در فاصله‌ی چند ماه مانده به رونمایی از نسل بعدی سری وی که با نام V30 شناخته خواهد شد، رندری منتسب به این گوشی هوشمند منتشر کرده است.

ال جی وی 30

ایوان بلس در توییت خود به این نکته اشاره کرده است که به‌احتمال زیاد نسخه‌ی نهایی وی ۳۰ ال‌جی از ظاهر متفاوتی با نسخه‌ی کنونی برخوردار خواهد بود. همان‌طور که در تصویر مشاهده می‌کنید، وی ۳۰ احتمالا ساختاری نظیر بلک‌بری پریو خواهد شد که البته نمایشگر لمسی جای کیبورد فیزیکی را در آن گرفته است.

>> درز اطلاعاتی از ال جی جی ۶ مینی

با توجه به تصویر بالا می‌توان دید که بخش مربوط به نمایش وضعیت آب‌وهوا و ساعت نیز به بخش پایین نمایشگر اصلی انتقال یافته که در واقع بخشی از نمایشگر دوم است.

گوشی ال جی وی 30

همان‌طور که در تصویر فوق مشاهده می‌کنید، نمایشگر دوم که زیر نمایشگر اصلی قرار دارد و به‌صورت کشویی بیرون می‌آید، کاربردهای مختلفی دارد و می‌توان انواع کنترل‌ها یا کیبورد (بنا بر اپلیکیشن در حال اجرا) را به کاربر نمایش دهد. باید دید آیا وی ۳۰ ال‌جی با همین شکل و ظاهر راهی بازار خواهد شد؟ به نظر شما استفاده از نمایشگر دوم در حالت کشویی می‌تواند ایده‌ی خوبی برای وی ۳۰ باشد؟

منبع ANDROIDPOLICE

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.