دنیای فناوری

انتشار شماری از تصاویر با کیفیت از آیفون ۶SE یا آیفون ۷

439

 

آنطور که شواهد و قراین نشان می‌دهد، به نظر می‌رسد اپل استراتژی موسوم به تیک-تاک را برای طراحی و تغییرات در آیفون خود کنار گذاشته است، چراکه تصاویر منتسب به آیفون ۶SE نشانی از تغییرات انقلابی را در ظاهر آیفون ندارد.

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

گمانه‌ها حکایت از این دارد که اپل دگرگون ساختن ظاهر آیفون را برای سال بعد که مقارن با دهمین سال عرضه‌ی این گوشی به بازار است، نگه داشته و حتی نامگذاری آیفون نیز دستخوش تغییر شده و احتمالا نسل بعدی آیفون که کمتر از دو ماه دیگر راهی بازار می‌شود، با نام آیفون ۶SE همراه شده و آیفون سال ۲۰۱۷ با نام آیفون ۷ روانه‌ی بازار می‌شود.

از جمله‌ی تغییرات ظاهری آیفون ۶SE باید به حذف جک هدفون ۳.۵ میلی‌متری، دوربین با لنز بزرگ‌تر، باریک‌تر شدن گوشی و همچنین تغییر در شیار آنتن و زیباتر شدن پشت گوشی اشاره کرد.

در کنار این تغییرات باید به احتمال اضافه شدن قابلیت مقاومت در برابر نفوذ آب و گرد و غبار را نیز اضافه کرد. یکی دیگر از شایعاتی که در مورد آیفون اپل مطرح است، عرضه‌ی آن در سه نسخه است. آیفون‌های اپل شامل نسخه‌ی ۴.۷ اینچی و نسخه‌های ۵.۵ اینچی مجهز به دوربین دوگانه و معمولی خواهند بود.

انتظار می‌رود اپل نسل بعدی آیفون‌های خود را در جریان مراسمی که ۲۲ شهریور ماه برگزار می‌شود، رونمایی کند.

iPhone7.apple12 (1) iPhone7.apple12 (6) iPhone7.apple12 (5) iPhone7.apple12 (4) iPhone7.apple12 (3) iPhone7.apple12 (2) iPhone7.apple12 (8) iPhone7.apple12 (10) iPhone7.apple12 (11) iPhone7.apple12 (12) iPhone7.apple12 (13)

منبع: TECHNOBUFFALO

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.