دنیای فناوری

دانلود کنید با اپلیکیشن SPLASHTOP کامپیوترتان را از هر کجای دنیا تحت کنترل داشته باشید

630

unnamed

آیا دوست دارید از هر کجای دنیا به طور کامل به کامپیوترتان که از شما دور است دسترسی داشته باشید؟ بدون شک یکی از جذابترین و کاربردی‌ترین کارهایی که میتوان از طریق گوشی هوشمند یا تبلت انجام داد کنترل کمپیوتر از راه دور است.

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

بدین ترتیب که صفحه نمایش کامپیوتر بصورت کامل بر روی صفحه نمایش وسیله هوشمندتان ظاهر می‌گردد و شما به راحتی می‌توانید هر کاری که دلتان می‌خواهد با کامپیوترتان از راه دور انجام داده و به تمامی فایل‌ها و برنامه‌های موجود روی آن دسترسی داشته باشید.

در بیان اهمیت این موضوع همین بس که حتی شرکت مایکروسافت اقدام به طراحی اپلیکیشنی اندرویدی برای برآورده ساختن این نیاز نموده است. از این رو امروز برآن شدیم تا بهترین اپلیکیشن در این زمینه را یافته و آن را خدمتتان معرفی نماییم.

بعد از بررسی‌های بسیار اپلیکیشن Splashtop Remote Desktop HD را یافتیم. این برنامه به هیچ وجه ایرادهای عمده‌ای که سایر اپلیکیشن‌های مشابه دارند را نداشته و موفق گردیده امتیاز ۴.۴ از ۵ را در گوگل پلی از کاربران بگیرد.

عملکرد این برنامه بدین ترتیب است که ابتدا اپلیکیشن آن را دانلود و بر روی گوشی یا تبلت‌تان نصب نمایید سپس آن را اجرا نموده و برای خود یک حساب کاربری درست کنید.

22 حال کلاینت مخصوص کامپیوتر را نیز دانلود نموده و آن را نیز بر روی کامپیوترتان نصب و اجرا کرده و ایمیل و رمز حساب کاربریتان را وارد آن کنید تا بلافاصله نام کامپیوترتان بر روی گوشی ظاهر شود.

33333 حال به سادگی با کلیک بر روی نام کامپیوتر روی گوشی ظاهر شده و به سادگی می‌توانید به کنترل کامپیوترتان بپردازید.

44445555

ترجیح می‌دهیم بجای توضیح تمامی کاربردها و جزییات برنامه، کشف لذت استفاده از امکانات مختلف و متنوع آن را به خودتان بسپاریم.

noskhe-android----w

 

لینک دانلود کلاینت کامپیوتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.