دنیای فناوری

لرزشگیر AutoSteady امکان ثبت ویدئو بدون لرزشر را توسط سلفی استیک شما فراهم خواهد کرد

346

 

لرزشگیر AutoSteady که اخیرا کمپین جمع‌آوری کمک مالی خود را در کیک‌استارتر آغاز کرده می‌تواند با قیمتی کمتر نسبت به مدل‌های پیشرفته، یک ویدیوی بدون لرزش را برای شما ثبت کند.

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

امروزه لرزشگیرهای Gimbal یا حلقه ای کاربرد گسترده‌ای در تولید ویدیوهای روان و بدون‌لرزش دارند. اما دو مشکل بزرگ بازاریابی این لرزشگیرها را دشوار کرده است: مدل‌های ارزان‌تر از وزنه‌های تعادلی سنگینی به منظور کاهش لرزش استفاده می‌کنند که جابه‌جایی آنها را سخت می‌کند و مدل‌های الکترونیکی و حرفه‌ای نیز دارای قیمت بسیار بالایی هستند.  

>>سلفی چیست ؟ و چه گوشی های برای ثبت تصاویر سلفی مناسب هستند ؟

اما به زودی مدلی ارزان‌قیمت‌تر و با کارایی بالا به بازار معرفی خواهد شد. شرکت کالیفرنیایی Neuvison به تازگی کمپین لرزشگیر جدیدی به نام AutoSteady را در کیک‌استارتر آغاز کرده که دارای یک سیستم الکترونیکی سه محوره از نوع حلقه‌ای است.

   AutoSteady می‌تواند پذیرای انواع اسمارت‌فون‌ها و -با یک آداپتور مخصوص- دوربین‌های GoPro باشد. این لرزشگیر برای روان‌ماندن فرایند ضبط ویدیو کج، پهن یا جمع می‌شود. (ویدیوی تبلیغاتی آن را از اینجا دانلود کنید.)  

یک دستگیره اروگونومیکی پوشیده‌شده از لاستیک نیز در دست گرفتن آن را بسیار آسان کرده که البته می‌تواند بر روی سلفی استیک‌ها نیز نصب شود. باتری لیتیومی AutoSteady هم توانایی استفاده تا دو ساعت با یک بار شارژ را دارد.  

autost1

 عمده دلیل روانی ویدیوها در تکان‌های شدید، استفاده از یک موتور بدون جاروبک (Brushless Motor) به همراه یک کنترولر حلقه ای در این لرزشگیر است. چنگک‌های AutoSteady نیز بسیار نرم طراحی شده تا بدنه گوشی‌ها را از خراش مصون نگه دارد.  

>>ال جی با افزایش میدان دید دوربین جلو نیاز به ابزار های گرفتن سلفی را از بین خواهد برد

ارزان‌ترین مدل این لرزشگیر ۱۸۷ دلار است که شامل دستگاه اصلی، یک باتری داخلی و یک شارژر است. مدل‌های گران‌تر نیز همراه با لوازم جانبی بیشتری ارایه خواهند شد. AutoSteady هدف اولیه کمپین خود را رد کرده و قطعا شاهد تولید انبوه آن در آینده خواهیم بود.

منبع : PetaPixel

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.