دنیای فناوری

سایت DxOMark عنوان برترین دوربین‌ تجاری جهان را به هاسلبلاد X1D

432

 

هاسلبلاد (Hasselblad) یکی از مطرح‌ترین برند‌های فعال در تولید دوربین‌های مدیوم‌فرمت است. به تازگی DxoMark به بررسی جدیدترین محصول هاسلبلاد با نام X1D پرداخته است. این دوربین که قیمتی برابر با ۸٬۹۹۵ دلار دارد، اکنون در صدر فهرست برترین دوربین‌های DxOMark قرار گرفته است.

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

پیش از این نیکون D850 و سنسور ۴۵.۷ مگاپیکسلی آن، موفق به کسب نمره‌ی ۱۰۰ از کارشناسان DxOMark شده بود. اما صدرنشینی پرچمدار نیکون پایدار نبود و اکنون هاسلبلاد X1D‌ خود را به عنوان توانمند‌ترین دوربین تجاری جهان معرفی می‌کند. دوربین بدون آینه و مدیوم فرمت هاسلبلاد، موفق به عبور از امتیاز ۱۰۰ شده و نمره‌ی کلی ۱۰۲ سایت DxOMark را به خود اختصاص داده است. این دوربین همچنین در بخش عکاسی در شرایط نوری کم نیز عملکرد بسیار خوبی داشته و در جایگاه اول و امتیاز مشترکی با نیکون D850 قرار گرفته است. 

هاسلبلاد (2)

توانایی‌های هاسلبلاد X1D به اینجا ختم نمی‌شود و به اعتقاد DxOMark، این دوربین بهترین گزینه‌ی موجود برای عکاسی منظره و ژانر ورزشی است. وب‌سایت مطرح DxOMark در بررسی خود از این دوربین مدیوم فرمت نوشت:

کیفیت تصویر در هاسلبلاد X1D بی‌نظیر است و با عبور از نمره‌ی ۱۰۰، بهترین عملکرد سنسور دوربین‌های عکاسی تجاری را به نام خود ثبت کرده است. این دوربین همچنین در بخش‌های عمق رنگ و گستره‌ی دینامیکی نیز بهترین نتایج ممکن را از خود به جای گذاشته است. هاسلبلاد X1D با سنسور ۵۰ مگاپیکسلی، طراحی بدون آینده و برچسب قیمتی معقول، بسته‌ی ترسناک و مهیجی خواهد بود.

هاسلبلاد (3) هاسلبلاد (5) هاسلبلاد (4)

 

منبع: DAILYCAMERANEWS

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.