دنیای فناوری

رونمایی فیز وان از دوربین ۱۰۰ مگاپیکسلی مخصوص تصویربرداری هوایی

995

 

فیز وان به تازگی از دوربین مدیوم فرمت و ۱۰۰ مگاپیکسلی خود برای پهباد‌ها رونمایی کرد. سنسور بزرگ ۳۳×۴۴ میلی‌متری این دوربین از نوع BSI و ساخت سونی بوده تا بدین ترتیب جدیدترین محصول فیز وان به بهترین گزینه‌ی موجود برای تصویربرداری‌های باکیفیت هوایی تبدیل شود.

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

مدیران فیز وان در خصوص این دوربین جدید گفتند: این دوربین انقلابی در تصویربرداری هوایی توسط سریع‌ترین سنسور مدیوم فرمت جهان ایجاد خواهد کرد.

فیز وان (2)

ساختار BSI (نوردهی پشتی) این سنسور کمک شایانی به بهبود عملکرد آن در شرایط نوری تاریک و افزایش گستره‌ی دینامیکی خواهد کرد. از دیگر مشخصه‌های دوربین جدید فیز وان می‌توان به سنسوری با بازه‌ی حساسیت ۶۴۰۰-۵۰، گستره‌ی دینامیکی تا ۸۳ دسی‌بل، استاندارد مقاومت در برابر نفوذ آب IP53، قابلیت فعالیت در بازه‌ی دمای ۱۰- تا ۴۰ درجه‌ی سانتی‌گراد، عکاسی پیاپی با نرخ ۳ فریم بر ثانیه، پشتیبانی از مانت RSM لنز‌های فیز وان، فیلتر اینفرارد، پشتیبانی از تصاویر خام ۱۴ بیت، تجهیز به درگاه‌های USB 3، اینترنت، HDMI و کارت حافظه‌ی XQD در کنار وزن ۶۳۰ گرمی اشاره کرد.

فیز وان (3)
فیز وان در کنار رونمایی از این دوربین جدید، چندین لنز از سری RSM و مخصوص عکاسی هوایی را نیز معرفی کرد. این لنز‌های پرایم در دو دسته‌ی فوکوس ثابت و مجهز به موتور فوکوس قرار می‌گیرند. لنز‌های فوکوس ثابت ۳۵ و ۸۰ میلی‌متری در کنار نمونه‌های مجهز به موتور فوکوس ۸۰ و ۱۵۰ میلی‌متری، لنز‌های جدید فیز وان برای اتصال به دوربین هوایی و تصویربرداری از طریق پهباد‌ها هستند.

فیز وان (4)

دوربین ۱۰۰ مگاپیکسلی iXM فیز وان گزینه‌ی ایده‌آلی برای استفاده‌های صنعتی و تجاری اعم از نقشه‌برداری به شمار می‌رود. به همین دلیل نباید توقع قیمتی اقتصادی و مناسب کاربران خانگی را از آن داشت. بدنه‌ی این دوربین به تنهایی ۴۰ هزار دلار قیمت خواهد داشت و کاربران برای هر یک از لنزها نیز باید مبلغ ۱۰ هزار دلار بپردازند.

فیز وان (6) فیز وان (5)

منبع PETAPIXEL

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.