دنیای فناوری

با ۱۷٫۵ میلیون دلار خانه ای مقاوم در برابر انفجار اتمی بگیرید

733

 

تمام این هشدارها، به ما می‌گویند که باید برای پایان دنیا آماده باشیم. خانه‌ای در ایالت جورجیای امریکا برای فروش گذاشته شده است که زیر زمین است. اگر پول هنگفتی ته جیب‌تان دارید و می‌خواهید در مقابل انفجارهای اتمی دوام بیاورید، می‌توان این خانه را به قیمت ۱۷٫۵ میلیون دلار خریداری کنید.  

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

پناهگاه زیرزمینی که در شهر تیفتون است، طبق گفته‌ی سازندگان‌اش، تنها پناهگاه زیرزمینی غیر دولتی در امریکا است که واقعا در مقابل حمله‌ی اتمی دوام می‌آورد. این خانه ۱۴ متر زیر زمین ساخته شده است.  

این خانه‌ی زیرزمینی از پنج آپارتمان مجزای لوکس تشکیل شده است که می‌توانند ۱۳ نفر را در خود جای دهند. این خانه اینترنت کامل و سینمایی با ۱۵ صندلی دارد. در توضیحات این خانه آمده است که می‌تواند در مقابل انفجاری اتمی با قدرت ۲۰ هزار تن TNT دوام بیاورد. ما تخمین می‌زنیم که خانه در مقابل حمله‌ی زامبی‌ها دوام بیاورد؛ البته اگر نگذارید وارد خانه شوند و گازتان بگیرند.  

اگر ۱۷٫۵ میلیون دلار ندارید، امکان خرید این خانه به‌صورت قسطی هم وجود دارد. می‌توانید ۳٫۵ میلیون دلار پرداخت کنید، و تا ۳۰ سال آینده ماهی ۶۶ هزار دلار قسط بدهید. پیشنهاد می‌دهیم این کار را بکنید که اگر دنیا زودتر از ۳۰ سال دیگر تمام شد، بتوانید قسط دادن را بپیچانید.

 البته موضوعی این جا از قلم افتاده است: اینکه خانه احتمالا نمی‌تواند آب مورد نیازتان را در دنیایی اتم زده تامین کند.  می‌توانید از وب‌سایت Estately این خانه را خریداری کنید.

Shelter-121 (1) Shelter-12 (1) Shelter-11 Shelter-10 Shelter-9 Shelter-8 Shelter-7 Shelter-6 Shelter-5 Shelter-4 Shelter-3 Shelter-2 Shelter-1 Shelter

منبع : Cnet

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.