دنیای فناوری

شیائومی می ۷ به اسکنر تشخیص چهره سه بعدی مجهز است

357

 

روز گذشته تمامی موجودی پرچم‌دار جدید شیائومی یعنی می میکس ۲ اس اندکی پس از عرضه، به فروش رفت. انتظار می‌رود این سازنده چینی، گوشی می ۷ را به‌عنوان دومین پرچم‌دار سال خود معرفی کند، گزارش‌های اخیر بیان می‌کنند که شیائومی می ۷ ممکن است در ماه ژوئن (خرداد-تیر) امسال معرفی شود. یک منبع آگاه داخلی اعلام کرده است که می ۷ در حوزه‌ی گوشی‌ هوشمند به‌نوعی ساختار شکنی خواهد کرد و مانند آیفون ۱۰ از نور مادون قرمز برای ضبط تصاویر سه‌بعدی استفاده خواهد کرد.

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

گزارش‌ها حکایت از آن دارند که صفحه نمایش اولِد، نور ساختاری برای نقشه برداری سه بعدی چهره و شارژ بی‌سیمِ، سه ویژگی اصلی می ۷ خواهند بود. بر اساس گزارش‌ دیگری، نمایشگر می ۷ به یک بریدگی مجهز خواهد شد.

این بریدگی به نور مادون قرمز مجهز شده است که نشان می‌دهد می ۷ از فناوری تشخیص چهره سه‌بعدی پشتیبانی می‌کند. اگر گوشی به چنین ویژگی اسکن سه‌بعدی پیشرفته‌ای مجهز شود ممکن است از اسکنر اثر انگشت زیر نمایشگر استفاده نکند. بعد از می میکس ۲ اس، می ۷ دومین گوشی هوشمند شیائومی خواهد بود که با فناوری شارژ بی سیم Qi عرضه می‌شود؛ همچنین احتمالا این گوشی به چیپست اسنپدراگون ۸۴۵ در کنار ۸ گیگابایت رم مجهز خواهد شد.

منبع: PLAYFULDROID

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.