دنیای فناوری

ZenPouch محافظ ضدآب برای تلفن‌های هوشمند

433

 

همانطور که احتمالا می‌دانید، برند زن که توسط کمپانی ایسوس تولید می‌شود، تنها شامل تلفن‌های هوشمند (خانواده زن‌فون) نمی‌شود. بلکه تبلت‌ها (زن‌پد)، ساعت‌های هوشمند (زن‌واچ) و حتی باطری‌های پرتابل قابل شارژ (زن‌پاور) را نیز در بر می‌گیرد. این هفته، ایسوس از عضو جدیدی برای این خانواده با نام ZenPouch پرده برداشت. این وسیله، محافظی ضدآب برای کلیه تلفن‌های هوشمند به حساب می‌آید که حمل و نقل آن نیز بسیار راحت است.

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

ZenPouch از نایلون و پلاستیک پلی اورتان تولید شده و مجهز به گواهینامه IPX8 که در مورد ضدآب بودن محصولات صادر می‌شود نیز هست. البته توصیه شده است که این محصول را حدود ۱ متر بیشتر زیر آب همراه خود نبرید. پشت و جلوی این محصول به مانند کریستال، شفاف بوده و هنگامی که تلفن هوشمند شما داخل ZenPouch قرار دارد نیز می‌توانید با آن کار کنید. داخل قسمت ضدآب نیز محفظه‌ای برای کارت‌های بانکی در نظر گرفته شده است.

ZenPouch (2)

در کناره ZenPouch، بندی قرار گرفته است که در حالت عادی، می‌توانید دست خود را داخل آن کرده و از این طریق، این محصول را در دستان خود بگیرید و در صورت نیاز، می‌توانید آن را کشیده و سپس روی دوش خود بیاندازید. با تمامی این اوصاف، ZenPouch یک محصول بسیار کاربردی برای استفاده در حمام، هنگام قایق سواری و یا حتی هنگام رفتن به استخر به حساب می‌آید.

در حالی که ایسوس ادعا می‌کند که ZenPouch برای کلیه تلفن‌های هوشمند با صفحه نمایش کوچکتر از ۵.۵ اینچ مناسب است، به گفته آنها، این محصول دستگاه‌هایی که دارای ابعاد ۱۲ در ۹۰ در ۱۸۵ میلیمتر هستند را نیز تحت پوشش خود قرار می‌دهد. به این ترتیب، شما از دستگاه‌های غول پیکری مانند گلکسی نوت یا نکسوس ۶P نیز می‌توانید استفاده نمایید.

البته این محصول را نمی‌توان یک وسیله جدید به حساب آورد. چرا که از این قبیل محصولات ضدآب در حال حاضر به تعداد زیادی وجود دارد. اما ZenPouch اولین محصولی است که توسط یک شرکت معتبر در این زمینه تولید شده است.

ZenPouch (3)

ZenPouch ایسوس در دو رنگ سیاه و زرد به تولید رسیده است. در حال حاضر، هیچگونه توضیحی در مورد قیمت و زمان عرضه این محصول عنوان نشده است. اگر ZenPouch پای به کشور ما بگذارد، آیا شما تمایل به خرید آن دارید؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.