دنیای فناوری

دانلود کنید با اپلیکیشن Caliber امکان چت و ارتباط با اعضای لینکدین رو فراهم می کند

1,032

gfgfdg

اپلیکیشن Caliber مخاطبین لینکدین شما را وارد می‌کند و امکان چت و ارتباط گسترده‌تر با آنها را فراهم می‌کند.​ امروزه میلیون‌ها کاربر شاغل در سرویس LinkedIn ثبت‌نام کرده‌اند و سعی می‌کنند روزانه با افزودن Connection های خود شبکه ارتباطی‌شان را گسترده‌تر کنند. 

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

اما چه می‌شد اگر تمامی این کاربران امکان چت آنی پیدا می‌کردند. شاید برنامه‌هایی به این منظور تولید شده باشند، اما برنامه جدیدی به نام «کالیبر» (Caliber) این امکان را با کیفیتی بهتر در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

کالیبر به پروفایل لینکدین شما متصل می‌شود، مخاطبین شما را وارد می‌کند، از علایق شما سوال می‌پرسد و افرادی را که ممکن است به ارتباط با آن‌ها تمایل داشته باشید، معرفی می‌کند. اگر یک کاربر از اپلیکیشن کالیبر استفاده نکند، آن‌ها پیام درخواست گفتگوی شما را از طریق لینکدین دریافت می‌کنند. اگر آن کاربر به پیام شما پاسخ دهد، به لیست مخاطب شما اضافه خواهد شد.

screen322x572 (1) screen322x572 (2) screen322x572

کالیبر برای ایجاد ارتباط فعلا تنها از مخاطبین لینکدین استفاده می‌کند، اما این شرکت اعلام کرده که به زودی سرویس‌های توییتر، Angel.list و Dribbble را نیز به این لیست اضافه خواهد کرد. علاوه بر این موارد، تولیدکننده‌ی این سرویس می‌گوید که در حال بررسی و یافتن شرکایی برای راه اندازی سرویس ارتباطات ویدیویی، صوتی، انتقال فایل و ثبت قرار ملاقات در برنامه نیز است.

لینکدین دارای سرویسی به نام InMail برای ارتباط میان کاربران است، اما این سرویس چندان قدرتمند نیست و به همین دلیل کالیبر می‌تواند تجربه آسان‌تر و بهتری را برای این کاربران ارائه دهد.

برای دانلود نسخه‌ی اندروید به این لینک و برای iOS به این لینک مراجعه کنید.

منبع : ITradar.ir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.