دنیای فناوری

دانلود کنید با اپلیکیشن Deep Dream افکت های زیبا و رویایی را بر روی تصاویر خود ایجاد کنید

974

 

هدف از پروژه‌ی «رویای عمیق» گوگل (Deep Dream) این است که توسعه‌دهندگان بتوانند با یک برنامه‌ی نرم‌افزاری نحوه‌ی ساز و کار شبکه‌ی عصبی و رویادیدن را درک کنند و عناصر درون تصویر را دسته‌بندی کنند. این پروژه کاملا یک هدف عملی و آموزشی دارد. اما حالا، کاربران عادی هم علاقه‌ی زیادی به افکت‌هایی پیدا کرده‌اند که این برنامه به تصاویر می‌دهد.

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

بعضی از این تصاویر زیبا به نظر رسیدند، بعضی دیگر توهمی و دیگر تصاویر هم کاملا عجیب و غریب بودند. مشکل اصلی برای کاربرانی که می‌خواهند این افکت‌ها را روی تصویرشان اعمال کنند، این است که استفاده‌ از ابزارهای لازم برای انجام این کار، به اندازه‌ی کافی ساده نبود. بنابراین تنها کار ممکن این بود که از تصاویری که توسط توسعه‌دهندگان و کاربران حرفه‌ای‌تر پردازش شده بودند، لذت ببرند.  

google-deepdream-image

 اما اکنون این مشکل حل شده است. برنامه‌ی جدیدی به نام Dreamify این فرآیند را به طور اتوماتیک انجام می‌دهد و با استفاده از کدهای گوگل تصاویر عجیب و غریب خلق می‌کند. تنها کاری که کاربر باید انجام دهد این است که افکت مورد نظرش را انتخاب و تصویری آپ‌لود کند.

bignexus2cee_image6

همچنین گزینه‌ی اشتراک‌گذاری هم در برنامه وجود دارد که به این ترتیب، کاربران می‌توانند تصوایر حاصله را با دوستان‌شان به اشتراک بگذارند. این برنامه کاملا ساده و کاربری آن آسان است. از آن گذشته هیچ هزینه‌ای ندارد. می‌توانید آن را از پلی‌استور گوگل دانلود کرده و با یک کلیک آثار هنری خلق کنید.

منبع : Ubergizmo

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.