دنیای فناوری

وسترن دیجیتال از هارد درایوهای ۶ ترابایتی خود رونمایی کرد

215

هار درایو های 6 ترابایتی وسترن دیجیتال

شرکت وسترن دیجیتال هارددرایوهای ۶ ترابایتی خود را در دو مدل بسیار ارزان‌قیمت روانه بازار کرده؛ مدل قرمز برای مشتریان بیشتر شرکتی و مدل‌های سبز با مصرف انرژی پایین نیز برای مشتریان خانگی تولید شده است. شرکت وسترن دیجیتال اخیرا دست به بذل و بخششی بزرگ در بازار هارددرایوها زده است… این شرکت برای افرادی که نیازمند حجم بسیار زیادی از فضا برای نگه‌داری فایل‌های خود هستند، دو مدل از هاردهای ۶ ترابایتی خود را روانه بازار کرده است.

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

قطعا گمان می‌برید که چنین حجم بالایی، پول بسیاری را نیز از جیب شما خالی خواهد کرد، اما جالب اینجاست که این مدل‌ها ارزان‌قیمت‌تر از چیزی هستند که فکر می‌کنید. سری شش ترابایتی هارددرایوهای وسترن دیجیتال در دو مدل Red و Green روانه بازار شده است. مدل Red برای مقاصد شرکتی و افرادی که نیاز به هاردهایی با قابلیت اتصال به شبکه و رفع خطا دارند تولید شده و قیمتی ۲۹۹ دلاری خواهد داشت. 

اما اگر جزو افرادی هستید که استفاده‌ای معمولی از حافظه‌ها دارید و یک کارایی در حد مقاصد خانگی را از آن طلب می‌کنید، مدل سبز بهترین گزینه برای شما خواهد بود که قیمت پایین ۲۷۹ دلار برای آن پیشنهاد شده است. البته که ۲۷۹ دلار نیز پول زیادی به نظر می‌رسد، اما با توجه به حجمی که به شما می‌دهد، قیمتی بسیار مناسب به نظر می‌رسد. 

هار درایو های 6 ترابایتی وسترن دیجیتال

شرکت سیگیت نیز چنین هارددرایوهای ارزان‌قیمت ۶ ترابایتی را تولید کرده، ولی آن‌ها در یک مدل و تنها ۳۰۰ دلار عرضه می‌شوند ولی مدل سبز ۶ ترابایتی وسترن دیجیتال ۲۰ دلار را در جیب شما نگه می‌دارد. 

از کمپانی سیگیت صحبت به میان آمد؛ این شرکت به‌تازگی تست ورژن های ۸ ترابایتی هارددرایوهای خود را برای دریافت بازخورد و اشکالات در بین مشتریان شرکتی آغاز کرده است. اگرچه زمان معرفی مدل‌های ۸ ترابایتی هنوز مشخص نیست، ولی آنطور که انتظار می‌رود سیگیت در مراحل آغازین فروش تنها مشتریان شرکتی و بیزینسی را برای این محصول هدف خواهد گرفت.

منبع : techpowerup

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.