دنیای فناوری

دانلود کنید : اپلیکیشن Any Do برای مدیریت کارهای روزانه خودتان

673

Any.do_

اپلیکیشنی که به شما کمک می کند که کارهایتان را سر وقت انجام دهید و با آگاهی از اینکه گوشی موبایل تان همیشه کنارتان است، کمک گرفتن از این اپلیکیشن ها کارآمد خواهد بود، اپلیکیشن any do یک اپلیکیشن Task manager است. 

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

 any do یک کمپانی بسیار معتبر در زمینه برنامه ریزی کارهای روزانه است که وبسایت بسیار جالبی دارد، این کمپانی در سال ۲۰۱۱ اولین اپلیکیشن موبایلش را به بازار عرضه کرد که فقط برای اندروید قابل استفاده بود و در سال ۲۰۱۲ محصول جدیدش که یک Task manager جدید بود برای آیفون و کروم به بازار عرضه کرد و اما این روزها اپلیکیشن آپدیت شده any do بسیار کارآمد و قابل استفاده است. 

anydo

این اپلیکیشن بیش از ۱۵ میلیون user در سراسر دنیا دارد و شما می توانید تمام کارهای روزانه تان را در آن وارد کنید. این اپلیکیشن به شما کمک می کند که شما تمام کارهایتان را مدیریت کنید و تمامی اطلاعاتی که نیاز دارید با دیگران به اشتراک بگذارید هم با پست یا وظیفه برای کسانی که در گوشی هایشان any do دارید، بفرستید. 

شما از این اپلیکیشن می توانید برای مدیریت کارهای روزانه تان استفاده کنید و ورژن پریمیوم این اپلیکیشن که می توانیم از داخلش خریداری کنید، ویژگی های زیادی دارد که بسیار هیجان انگیزش می کند، این اپلیکیشن امتیاز ۴٫۶ از ۵ را به خودش اختصاص داده است و گوگل پلی و اپ استور قابل دانلود کرد. شما با استفاده از این اپلیکیشن می توانید کارهایتان را سریعتر انجام دهید.

noskhe-android----w

دانلود اپلیکیشن Any Do برای سیستم عامل IOS

منبع : ITradar.ir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.