دنیای فناوری

ایسوس از با کیفیت ترین مادربرد Sabertooth Z170 Mark 1 رونمایی کرد

631

 

شرکت ایسوس (ASUS) از مادربرد جدیدی در سری مادربردهای Z170 رونمایی کرده است. همان‌طور که از نام برد TUF Sabertooth Z170 Mark 1 پیدا است، این برد جدید در خانواده‌ی TUF قرار می‌گیرد. مادربردهای TUF شرکت ایسوس از بهترین و باکیفیت‌ترین مادربردهای این شرکت هستند.

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

این مادربردها کیفیت ساخت بالایی دارند و در کنار دوام بالای‌شان، هم‌چنین به داخل کیس جلوه‌ی زیبایی می‌دهند. ادعاهای ایسوس هم درباره‌ی مادربردهای TUF بی‌اساس نیست. مادربرد TUF Sabertooth Z170 Mark 1 با یک محافظ درجه حرارت، صفحه‌ی محافظ و هم‌چنین محافظ گرد و غبار همراه شده است.

22

صفحه‌ی محافظی که روی این مادربرد است از دو فن برای گردش بهتر هوا استفاده می‌کند؛ طوری که دمای مادربرد در مقابل مدل‌های مشابه Z170، ۲۰ درجه سانتی‌گراد کمتر می‌شود.    صفحه‌ی محافظ پشت مادربرد هم از خم شدن‌اش که با نصب خنک‌کننده‌ها یا کارت‌های گرافیک سنگین پیش می‌آید جلوگیری می‌کند.

گرد و غبارها هم که باعث می‌شوند دمای یک کامپیوتر بیشتر شود، با استفاده از محافظ گرد و غبار این مادربرد از بین می‌روند.  مادربرد Sabertooth Z170 Mark 1 هم‌چنین امکانات و ابزارهایی برای کنترل دما و خنک کردن کامپیوتر دارد. قابلیت‌هایی مقل TUF Ice، Thermal Radar 2 و TUF Detective 2 به‌صورت دائم مشغول مانیتور کردن بخش‌های مختلف مادربرد هستند.

21

برای مثال TUF Ice یک پردازنده‌ی مجزا روی برد است که وضعیت دما و سرعت فن‌ها را به‌صورت اتوماتیک و دقیق بررسی می‌کند. قابلیت Thermal Radar 2 می‌تواند ۱۲ فن را به‌صورت هم‌زمان کنترل کند.

24m

این سیستم هم‌چنین می‌تواند دمای کارت گرافیک را هم کنترل کند. سیستم TUF Detective هم این امکان را فراهم می‌کند تا تمام کیس و فن‌های‌اش را با استفاده از یک اپ موبایل کنترل کرد. فعلا زمان عرضه یا قیمت این مادربرد معلوم نیست.

منبع : Republic of Gamers
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.