دنیای فناوری

دانلود کنید : اپلیکیشن Flight track 5 برای کسانی که نمی خواهند از پروازشان جا بمانند

822

Untitled

کسانیکه علاقه مند به سفر کردن هستند، قطعا داخل گوشی موبایلشان اپلیکیشن سفر استفاده می کنند، اپلیکیشن هایی برای هتل رزرو کردن، GPS داشتن، نقشه های مختلف و چندین نوع اپلکیشن دیگر، اما این اپلیکیشن یکی از پر استفاده ترین اپلیکیشن ها برای کسانی است که سفر های هوایی زیادی انجام می دهند و نمی خواهند که از پروازشان جا بمانند. 

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

اپلیکیشن Flight track 5، یکی از بهترین اپلیکیشن ها برای سفر های هوایی است، این اپلیکیشن به صورت آنلاین و live شما را از تمامی پروازها، جزئیات پرواز و حتی اینکه پرواز دارای تاخیر برای نشستن یا پرواز کردن هست نیز مطلع می کند. شما می توانید جزئیات پروازتان را داخل این اپلکیشن را وارد کنید و محل دقیق پروازتان را به همراه ساعت و مشخصات پرواز در اختیار شما می گذارد.

تنها کاری که می بایست انجام دهید، این است که باید یک اکانت در این سایت ساخته و داخل آن sign up کنید و ایمیل تاییدیه پروازتان را با جزئیات داخلش وارد کنید و اپلیکیشن هم تمام اطلاعات مورد نیاز برای پرواز و حتی شماره صندلی شما را در اختیارتان قرار می دهد. شما در این اپلیکیشن می توانید پروازتان را در داخل تقویم وارد کنید و آن هم به شما نوتیفیکیشن می دهد.

این اپلیکیشن نزدیک به یک ماه است که توسط کمپانی کوبیاسو منتشر شده است و امتیازش ۴٫۳ از ۵ است و شما می توانید این اپلیکیشن را از Google play و App store دانلود کنید.

دانلود اپلیکیشن Flight track 5 برای سیستم عامل IOS

noskhe-android----w

منبع : ITradar.ir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.