دنیای فناوری

درز تصاویری از محیط اندروید مارشمالو گوشی گلکسی اس ۶

588

 

براساس گزارشی که اخیرا لو رفت، گلکسی اس ۶، ماه آینده به اندروید ۶٫۰ مارشملو آپدیت خواهد شد و در حال حاضر، مراحل تست و بررسی را پشت سر می گذارد. اما دارندگان نوت ۵، زودتر و در همین ماه آپدیت به سیستم عامل جدید را دریافت خواهند کرد.

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

اگر تصاویر لو رفته از رابط کاربری نوت ۵ صحت داشته باشند، باید تصاویر جدید منتسب به رابط کاربری گلکسی اس ۶ را هم راحت تر قبول کرد. اگرچه وبسایت چینی منتشر کننده این تصاویر مدعی شده که سیستم عامل در حالت Preview قرار دارد اما اولین نکته ای که می توان متوجه شد این است که TouchWiz روی گلکسی اس ۶ بسیار ساده تر شده.

پس از اینکه اپل، iOS را مسطح کرد، اندروید هم با طراحی رنگارنگ متریال همین مسیر را در پیش گرفت و رابط کاربری بسیار ساده و زیبا شد، بدون افکت های سه بعدی یا خطوط و سایه های اضافه. حالا سامسونگ هم به این جنبش پیوسته و می خواهد TouchWiz را براساس استانداردهای جدید بازطراحی کند.

یکی از نکاتی که در تصاویر دیده می شود، تغییر نوار نوتیفیکیشن است که یکی از بدنام ترین بخش های تاچ ویز معروف است اما حالا سامسونگ با رویکردی تازه، ظاهر آن را به کل تغییر داده. یکی دیگر از تغییرات عمده، اضافه شدن Pro Mode برای اپلیکیشن دوربین است که به کاربر اجازه می دهد سرعت شاتر، ISO و بسیاری موارد دیگر را به صورت دستی تنظیم کند.

نوت ۵ در حال حاضر این قابلیت را روی رابط کاربری دوربین خود دارد و به نظر می رسد که گلکسی اس ۶ هم به زودی آپدیت را دریافت کند. در زیر می توانید تصاویر رابط تاچ ویز سامسونگ در آپدیت مارشملو را تماشا کنید.

Galaxy-S6-Android-6.0-Marshmallow-ed-TouchWiz Galaxy-S6-Android-6.0-Marshmallow-ed-TouchWiz-1 Galaxy-S6-Android-6.0-Marshmallow-ed-TouchWiz-2 Galaxy-S6-Android-6.0-Marshmallow-ed-TouchWiz-3 Galaxy-S6-Android-6.0-Marshmallow-ed-TouchWiz-4 Galaxy-S6-Android-6.0-Marshmallow-ed-TouchWiz-5 Galaxy-S6-Android-6.0-Marshmallow-ed-TouchWiz-6

منبع : Gsmarena

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.