دنیای فناوری

با استفاده از قاب پریزهای برق خود را به پورت USB مجهز کنید

375

 

کاربران گوشی‌های هوشمند دوست ندارند برای شارژ دستگاه‌های خود با USB، کامپیوترهایشان را روشن نگه دارند. به همین دلیل به سمت آداپتورهای متصل شونده به پریزهای برق روی می‌آورند و یا در حالتی ساده تر و کارآمدتر، از پریزهایی استفاده می‌کنند که دارای پورت USB نیز هستند. 

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

مدت زیادی نیست که پریزهای مجهز به پورت USB به بازار وارد شده‌اند، اما فروش آن‌ها به دلیل عدم نیاز به آداپتور با استقبال بسیار خوبی روبرو شده است. ولی مخترعین در همین مرحله متوقف نمی‌شوند و اگر نتوانند تکنولوژی جدیدی برای ما به ارمغان بیاورند، حداقل استفاده از تکنولوژی‌های کنونی را ساده تر می‌کنند. 

نصب پریزهای مجهز به پورت USB زمان بسیار زیادی می‌برد و باید پریز قبلی جدا و با یک برق کشی زمان بر، پریز جدید USB دار را نصب کنیم. ولی اخیرا قاب پریز (Cover Plate) جدیدی به نام «اسنپ‌پاور شارژر» (SnapPower Charger) در وبسایت جمع آوری کمک مالی «کیک‌استارتر» (KickStarter) معرفی شده که نصب آن زیر ۲۰ ثانیه زمان خواهد برد! 

83d7f5b80294c4f9da58471af4e4cf3e_original

برای استفاده از این قاب کافی است قاب قبلی پریز را در بیاورید و بدون نیاز به سیم کشی متفرقه، اسنپ‌پاور شارژر را در محل پریز قرار داده و پیچ آن را محکم کنید. پس از نصب، پورت USB پایین پریز، آماده شارژ هر گونه دستگاهی خواهد بود. 

اسنپ‌پاور شارژر دارای دو چنگک است که با قرارگرفتن در محل پریز به دو سمت آن متصل می‌شود و جریان الکتریکی یک آمپری مورد نیاز پورت USB را تامین می‌کند. دو خروجی دیگر برای متصل کردن دیگر لوازم برقی هم قرار داده شده تا استفاده از این پریز را در تمامی نقاط خانه راحت تر کند. 

c13b42029c59830083d82f4af1ec4e40_original

ضخامت اسنپ‌پاور شارژر بسیار کم است و به دلیل قرارگیری پورت USB در حاشیه آن، می‌تواند در پشت میز و یا کمدها نیز قرار گیرد. کمپین کیک‌استارتر این محصول بسیار موفق بوده و در حالی که هدف نهایی برای تولید انبوه ۳۵ هزار دلار است، مجموع سرمایه جمع آوری شده به ۶۹۰ هزار دلار رسیده است. قیمت فعلی آن ۱۴ دلار اعلام شده است.

منبع : kikstars

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.