دنیای فناوری

با آپدیت جدید واتس آپ امکان برقراری تماس صوتی برای کاربران این اپلیکیشن محبوب میسر می شود

3,737

Whatsapp-voice-calls-coming-soon-2

آپدیت ۲٫۱۲٫۵ واتس‌اپ امکان تماس صوتی رایگان را برای کاربران این برنامه‌ی پیام‌رسان فعال میکند. ​اگر شما هم در انتظار یکی از کاربران «واتس‌اپ» (WhatsApp) هستید که به شما زنگ بزند و قابلیت تماس صوتی را برای گوشی شما فعال کند، احتمالا دیگر نیازی به انتظار نخواهد بود. واتس‌اپ این قابلیت را با یک آپدیت برای شما آورده است. 

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

از امروز اگر ورژن ۲٫۱۲٫۵ واتس‌اپ را از «گوگل پلی استور» دانلود کنید، ویژگی تماس صوتی رایگان این برنامه پیام‌رسان برای شما فعال خواهد شد. اگر پس از نصب واتس‌اپ را باز کنید با یک تب جداگانه به نام Calls روبرو خواهید شد که در کنار بخش Contacts و Chats قرار گرفته است.  

>> فیسبوک ، واتس اپ را ۱۹ میلیارد دلار می خرد

برای دریافت ورژن جدید می‌توانید از فایل APK موجود در وبسایت خود واتس‌اپ نیز استفاده کنید. (توجه داشته باشید که ظاهرا انتشار این نسخه به آرامی صورت میگیرد و ممکن است این آپدیت همین حالا در دسترس شما نباشد. به عنوان مثال این آپدیت هم اکنون در کشور هند فعال شده است.) 

llamadas-whatsapp

پس از فعال شدن ویژگی تماس صوتی رایگان، بر روی هر کدام از مخاطبین که کلیک کنید یک دکمه‌ی تلفن‌مانند خواهید دید که امکان تماس صوتی را فراهم می‌کند. تماس صوتی نسخه iOS نیز طی هفته‌های آینده برای کاربران آیفون فعال خواهد شد. 

در تست اولیه که توسط ما انجام شد، سرویس تماس صوتی بسیار خوب عمل می‌کند و کیفیت فوق العاده ای را برای ارتباط میان کاربران فراهم می‌کند.  

>>فیسبوک قرار است نسخه وب برنامه سرویس پیام رسان واتس اپ رو راه اندازی کند

در آخرین گزارش آماری که مربوط به سه ماه پیش است، تعداد کاربران واتس‌اپ به ۷۰۰ میلیون کاربر رسیده است که مطمئنا تا اعلام یک میلیاردی شدن آن زمان چندان زیادی باقی نمانده است. باید دید این برنامه پیام رسان چگونه چنین حجم بالای تماس صوتی را کنترل خواهد کرد.

noskhe-android----w

منبع : Phonearena

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.