دنیای فناوری

معرفی ۵ بازی اعتیاد آور مخصوص گوشی های آیفون که حتما باید بازی کنید !

1,072

 

از آن‌جایی که تعداد و تنوع بازی‌های جالب با آیکن‌های جذاب در App Store بسیار زیاد است، انتخاب بازی‌ مناسب برای آی‌فون خیلی سخت شده است. بنابراین، فهرستی از پنج بازی مهیج و اعتیادآوری که می‌توانند بهترین انتخاب‌های‌تان باشند را در این‌جا آورده‌ایم‌.

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018
فهرست بازی‌هایی در این‌جا به آن‌ها اشاره شده است ژانرهای مختلفی را شامل می‌شوند:
Mortal Combat X
بازی Mortal Combat X ‌عنوانی در سبک مبارزه‌ای است که شرکت «وارنر برادرز» (Warner Bros) ‌آن را منتشر کرده است. در جریان بازی، بازی‌کننده‌هامی‌توانند تیمی از مبارزان‌شان تشکیل داده و با آنها به میدان مبارزه بروند. هم‌چنین بازی‌کننده‌ها می‌توانند به صورت آنلاین در سناریوی Faction Wars با بازیکننده‌های دیگر و تیم‌های‌شان به رقابت بپردازند. 
mortal-kombat-x-screen1-640x360-c
Knights of pen & Paper 
این بازی ‌در سبک نقش‌آفرینی (RPG) بوده و توسط شرکت Paradox Interactive توسعه داده شده است. در بازی Knights of pen & Paper بازی‌کننده نقش دو شخصیت اصلی بازی را برعهده می‌گیرد و باید خودش را برای عبور از موانع مختلف پیش رو‌ی‌اش آماده کند.
knights-of-pen-paper-2-screen3-640x360-c
Languinis: Match and Spell 
عنوان Languinis: Match and Spell یک بازی معمایی است که شرکت Tilting Point Spotlight آن را طراحی کرده است. در این بازی باید به Languinis در شکست ققنوسی که او و همراهان‌اش را زندانی کرده است، کمک کنید. در جریان بازی باید خانه‌ها‌ی کوچک را با هم تطبیق دهید تا حروف و در نهایت کلمه‌ی کلیدی را برای مرحله‌ی بعد کشف کنید. بازی Languinis: Match and Spell یک بازی سرگرم‌کننده و جذاب است.
languinis-match-and-spell-screen9-640x360-c
Nitro Nation Online
عنوان Nitro Nation یک بازی در سبک مسابقات‌ اتومبیل‌رانی است که توسط استودیوهای بازی‌سازی Osauhing Creative Mobile توسعه داده شده است. بازیکننده‌ها می‌توانند تیم خود را تشکیل داده‌، یک خودروی منحصر به فرد طراحی کنند و در پیست‌ها و مسافت‌های مختلف مسابقه دهند. ‌به احتمال بسیار زیاد این بازی را دوست خواهید داشت.
nitro-nation-online-screen15-640x360-c
Oddwings Escape 
این بازی ‌در سبک دوبعدی با مکانیک اصلی پرواز توسط استودیوی Small Giant Games طراحی شده است. بازی‌کننده با یک پرنده بازی را شروع می‌کند و ماموریت‌ها و مبارزه‌های استقامتی بی‌پایانی را به اتمام می‌رساند تا Oddwingها را از آزمایشگاه دکتر «روستر» خبیث نجات دهد. بازی‌کننده‌ باید از تله‌ها و موانع خطرناک دکتر روستر مثل بمب‌های هوایی، گازهای سمی و دیگر خطرهای عجیب و غریب جان سالم به در ببرد.
oddwings-escape-screen5-640x360-c
منبع : Digitala Trends

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.