دنیای فناوری

عینک هوشمند سامسونگ با نام Gear Blink همزمان با معرفی گلکسی اس ۶ در ماه مارس ۲۰۱۵ رونمایی خواهد شد

380

عینک هوشمند سامسونگ

کمپانی سامسونگ با گستره وسیعی از ساعت‌های هوشمند، بزرگ‌ترین سهم بازار گجت‌های پوشیدنی را در اختیار دارد. اما چنین عاملی سبب عقب کشیدن و توقف این شرکت در حوزه دستگاه‌های پوشیدنی نشده و شایعات نشان از تولید یک عینک هوشمند نیز دارد.

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

منابع مطلع بازار به وب‌سایت Tizen Experts خبر داده‌اند که سامسونگ عینک هوشمند خود را با نام Samsung Gear Blink و در حوالی مارس ۲۰۱۵ به بازار معرفی خواهد کرد؛ یعنی تقریبا همان زمانی که گلکسی S6 باید به بازار وارد شود.

یکی از ویژگی‌های مهمی که امکان حضور آن در عینک هوشمند سامسونگ محتمل است، وجود قابلیت واقعیت افزوده به منظور تاباندن یک صفحه‌نمایش مجازی بر روی دست کاربر است تا بتواند به شکل واقعی کلمه تایپ در هوا امکان‌پذیر کند. سامسونگ همین حالا پتنتی را برای این قابلیت به ثبت رسانده است.

زمانی گفته شد که این محصول در IFA 2014 رونمایی می‌شود ولی این اتفاق نیفتاد. از آنجا که تا ماه مارس سال آینده مراسم مهمی توسط سامسونگ در جریان نخواهد بود، می‌توان زمانی در همان ماه را برای معرفی این محصول قطعی دانست.

هیچ مشخصاتی قطعی از عینک هوشمند سامسونگ در دست نیست و تنها حضور سیستم‌عامل سامسونگ یعنی تایزن در آن پیش‌بینی شده است. طراحی این محصول را نیز تنها می‌توان با استفاده از طراحی پتنت‌های ثبت شده تصور کرد، ولی مشخص است که چنین طرح‌های نمی‌تواند از شکل نهایی این عینک پرده بردارد. پس به نظر راهی جز صبر کردن برای درز اطلاعات بیشتر نیست!

منبع : pcmag

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.