دنیای فناوری

دانلود کنید : با اپلیکیشن CamScanner گوشی یا تبلت خود را به اسکنر تبدیل کنید

1,000

 

 آینده‌ی تکنولوژی بدون شک بر روی ابرها خواهد بود. چه دوست داشته باشید، چه نداشته باشید، سرویس‌های مبتنی بر Cloud در حال گسترش هستند. شاید برخی پیش‌داوری‌های نادرست موجب شده باشد میان کاربران ایرانی و سرویس‌های ابری فاصله بیفتد. کاربران گمان می‌کنند استفاده از ابرها احتیاج به سرعت اینترنت بالایی دارد، و ما چون سرعت اینترنت‌مان بسیار پایین است، نمی‌توانیم از این سرویس‌ها استفاده کنیم.

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

 بله، طبعاً اگر بخواهید یک فایل چندگیگابایتی را روی ابرها قرار دهید، با توجه به سرعت اینترنت ایران، با مشکل مواجه می‌شوید. اما برای بسیاری از فایل‌ها و فعالیت‌ها با حجم معقول، استفاده از ابرها چندان دشوار نخواهد بود. سرویس‌های متعددی اکنون وجود دارند که با اتصال به حساب شما در ابرها، خدمات جالبی را ارائه می‌دهند. در این مطلب قصد داریم تا به مرور اپلیکیشنی بپردازیم که علاوه بر اسکن کتاب، مدارک و جزوات، با اتصال به حساب دراپ‌باکس DropBox شما، امکان انتقال اطلاعات را روی این سرویس محبوب ابری فراهم می‌کند.  

2screen568x568 1screen568x568 3screen568x568

 تا به حال برایتان پیش آمده است که بخواهید مدرکی را اسکن کنید ولی اسکنر نداشته باشید؟ راهی که به ذهن خیلی از افراد می‌رسد، استفاده از دوربین موبایلشان است. اما معمولا تنظیم نور و سایر موارد آن‌قدر مشکل ایجاد می‌کند که عکس نهایی نظر کاربر را جلب نمی‌کند.

اکنون به کمک این برنامه شما می‌توانید از کیفیت اسکن‌شده تصاویر خود اطمینان حاصل کنید. افکت‌های جادویی این برنامه، عکس نهایی را درست مانند یک فایل اسکن‌شده در خواهند آورد. این برنامه به‌خصوص برای دانشجویانی که حوصله کپی‌کردن جزوات را ندارند و عکس‌گرفتن از جزوه دوستشان را ترجیح می‌دهند، توصیه می‌شود. این برنامه از قبالیت Sync خودکار با دراپ‌باکس برخوردار است و به شما اجازه می‌دهد تمامی تصاویر اسکن‌شده خود را روی حساب دراپ باکس‌تان ذخیره کنید. نسخه رایگان این برنامه برای سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS و ویندوزفون در دسترس است.

noskhe-android----wمنبع : ITradar

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.