دنیای فناوری

احتمال رونمایی پاناسونیک از اولین دوربین فول فریم بدون آینه در مهر ماه

587

 

پاناسونیک ۱۰ سال پیش اولین دوربین بدون آینه‌ی خود، G1 را معرفی کرد و حالا زمان آن رسیده است که اولین دوربین فول فریم بدون آینه‌ی خود را معرفی کند. پس از Nikon Z و Canon R حالا نوبت به معرفی پاناسونیک فول فریم رسیده است.

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

بر اساس شایعات، پاناسونیک نمونه‌ی اولیه و محصول نهایی را در نیمه‌ی اول ۲۰۱۹ روانه‌ی بازار خواهد کرد. به نقل از یکی از منابع تست دوربین معرفی این مدل به‌اندازه‌ی Nikon Z7 هیجان‌انگیز است. به نقل از منبعی دیگر کیفیت ویدئوی این مدل عالی است. هنوز اطلاعاتی در مورد مشخصات دقیق این دوربین یا حتی همکاری با لایکا یا المپیوس در دست نیست؛ اما می‌توان حدس زد در این مدل هم از مانت مشابه Leica SL استفاده شده است. مزیت همکاری با لایکا می‌تواند این باشد که ۶ لنز (البته گران‌قیمت) برای این نوع مانت وجود دارد.

علاوه بر این اطلاعاتی هم مبنی بر استفاده از فرمت ۴:۳ در این مدل وجود ندارد. یقینا پاناسونیک یکی از رقبای چالش‌برانگیز در زمینه‌ی ویدئو است؛ اما شاید نتوان امیدی به بقای پاناسونیک در رقابت بین دو غول دوربین‌ساز کانن، نیکون و دیگر پرچم‌دار دوربین‌های بدون آینه یعنی سونی داشت. از طرفی باید دید آیا المپیوس و ریکو هم دوربین مشابهی را خواهند ساخت یا خیر.

منبع SONYALPHARUMORS

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.