دنیای فناوری

بهترین جایگزین‌های چراغ نوتیفیکیشن LED در نسخه ۲۰۱۶ سری گوشی‌های گلکسی A

3,474

 

متاسفانه گوشی‌های پایین رده و میان رده سامسونگ نظیر گوشی گلکسی A5 (2016) از چراغ نوتیفیکیشن بهره نمی‌برند. با این وجود این نوع گوشی‌ها به قابلیت‌های جایگزین چراغ نوتیفیکیشن مجهز هستند که امکان فعال‌سازی آن‌ها به راحتی فراهم آمده است. در ادامه با آی‌تی رادار همراه باشید تا به معرفی بهترین جایگزین‌های چراغ نوتیفیکیشن LED در نسخه ۲۰۱۶ سری گوشی‌های گلکسی A بپردازیم.

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

فعال‌سازی قابلیت Smart Alert

گوشی‌های سامسونگ از قابلیتی به نام Smart Alert بهره می‌برند. پس از فعال‌سازی این قابلیت در صورت دریافت پیام و یا از دست دادن تماس، هنگامی که کاربر گوشی خود را در دست بگیرد، یک لرزش کوچک احساس خواهد کرد. فعال‌سازی چنین قابلیتی در صورتی که گوشی همواره در حالت سایلنت قرار داشته باشد، بسیار کاربردی است. اکنون به منظور فعال‌سازی ویژگی Smart Alert به منوی تنظیمات گوشی خود مراجعه سپس گزینه Motions and gestures را لمس کنید. پس از آن اسلایدر گزینه Smart Alert را در حالت فعال قرار دهید.

1تبدیل چراغ فلش دوربین به چراغ نوتیفیکیشن

از دیگر جایگزین‌های چراغ نوتیفیکیشن می‌توان به چراغ فلش دوربین اشاره کرد. به منظور تبدیل چراغ فلش دوربین به چراغ نوتیفیکیشن، به قسمت Accessibility منوی تنظیمات گوشی خود مراجعه کرده سپس گزینه Hearing را انتخاب نمایید. پس از آن اسلایدر گزینه Flash notification را در حالت فعال قرار دهید. بدین ترتیب در هنگام دریافت پیام و تماس، چراغ فلش دوربین گوشی شما به صورت خودکار روشن خواهد شد.

2

منبع : sammobile

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.